نیروی انتظامی با ناهنجاری ها برخورد قاطع داشته باشد

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با تأکید بر اجرای دستورات دینی در جامعه، خواستار مقابله قاطع با هنجارشکنان شدند.

IMG_8190x

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی، ایشان ظهر امروز در دیدار سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور با تجلیل از خدمات ناجا، ایجاد و برقراری امنیت را از وظایف مهم نیروی انتظامی دانستند و گفتند: امنیت نعمت بسیار بزرگی است و به فرموده اهل بیت(ع) امنیت و سلامت از نعمت های مجهول هستند که تا انسان آن ها را از دست ندهد متوجه اهمیت آن نمی شود.

ایشان افزودند: بحمدالله شما توانسته اید با توفیق خداوند و با قدرت امنیت را برقرار کنید، خوشبختانه به برکت اخلاص نیروهای مجاهد نظامی و انتظامی، ایران اسلامی از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و شاهد امنیت مرزها هستیم؛ باید تأمین امنیت و مبارزه با قاچاق و مواد مخدر همچنان در دستور کار ناجا باشد.

معظم له با تأکید بر برقراری امنیت در همه جوانب از جمله فکری، مالی و فرهنگی اظهار داشتند: الحمدلله شما توفیق برقراری امنیت را در جنبه های گوناگون دارید، مسؤولان باید نسبت به امنیت، اجرای عدالت و تأمین امکانات برای مردم اهتمام داشته باشند؛ نیروی انتظامی با اقتدار خود امنیت را در سطح عالی در کشور برقرار کرده است.

ایشان ارتباط نیروی انتظامی با مردم را ضروری دانستند و ادامه دادند: پرسنل نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی شبانه روز در حال خدمت هستند تا مردم با آرامش و آسایش به امور زندگی خود رسیدگی کنند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با تأکید بر مقابله جدی نیروی انتظامی با هنجار شکنی ها ابراز داشتند: حجاب یکی از ارزش های مهم اسلامی است و باید با بی حجابی ها و هنجارشکنی ها برخورد شود.

ایشان عنوان کردند: باید برای رعایت ارزش ها به ویژه حجاب فرهنگ سازی شده و دستورات اسلام اجرایی شود، بانوان دارای عفاف هستند اما باید حجاب را هم رعایت کنند و به دستورات دینی اهتمام داشته باشند، مراکز و نهادها باید متحد باشند تا با امر به معروف این اصل اسلامی رعایت شود.

مرجع عالیقدر جهان تشیع خاطرنشان کردند: باید به پرسنل خود توجهات لازم را داشته باشید، مدیر مجموعه باید نسبت به نیروهای خود توجه داشته باشد و بر اجرای اخلاق اسلامی  توسط آن ها تأکید کند؛ خوشبختانه از وقتی که جنابعالی مسؤولیت نیروی انتظامی را بر عهده گرفتید خدمات و برنامه های خوبی ارائه کردید و برای شما آرزوی موفقیت داریم.