مردم ایران با حضور پای صندوق‌های رأی کشور را حراست و تقویت کنند

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی حفظ و حراست از انقلاب را وظیفه ای همگانی دانستند و گفتند: مردم ایران با حضور پای صندوق‌های رأی کشور را حراست و تقویت کنند.

IMG_9407x

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی، این مرجع عالیقدر جهان تشیع دقاقی پیش در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری قم شرکت کردند و رأی خود را به صندوق سیار شماره 562 انداختند.

ایشان سپس در سخنانی گفتند: حفظ نظام از اوجب واجبات است و انتخابات مظهر مردم سالاری دینی است و این مملکت، مملکت امام زمان(عج) است و هر کس که به امام زمان(ع) علاقه و ایمان دارد باید در انتخابات شرکت کند.

معظم‌له اظهار داشتند: الحمدلله امروز نظامی اسلامی در ایران اسلامی مستقر است که در اوج اقتدار و عظمت قرار دارد و بر پایه مردم سالاری دینی است.

ایشان ادامه دادند: مردم متدین ایران امتحان های بزرگی را پشت سر گذاشتند و امروز باید پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کنند و رأی بدهند، ما وظیفه داریم این نظام اسلامی، دینی و مردمی را تا ظهور امام عصر(عج) حفظ و حراست کنیم.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی تأکید کردند: بر همه مردم لازم است که در دادن رأی شرکت داشته باشند و کشور خود را تقویت کنند.