تداوم مکتب اباعبدالله(ع) سبب نابودی استکبار جهانی می‌شود

مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر تداوم مکتب حضرت سیدالشهدا(ع)گفت: هر چه بر تقویت این مکتب تلاش کنیم قطعاً شاهد نابودی استکبار جهانی خواهیم بود.

IMG_9090x

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت ‌الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی، این مرجع عالیقدر جهان تشیع، ظهر امروز در دیدار حجت‌الاسلام حسنی رئیس عقیدتی سیاسی و جمعی از فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی اظهار داشت: جوانان این مرز و بوم با تکیه‌ بر معنویت در هشت سال دفاع مقدس بر دشمنان پیروز شدند.

وی با اشاره به اهمیت وحدت در اسلام افزود: ایمان و وحدت از ضروریات است و تقویت این دو عنصر می‌تواند زمینه پیروزی بر دشمنان را فراهم کند.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به لزوم حرکت در مسیر اباعبدالله(ع) گفت: امام حسین(ع) مکتبی را برای نابودی دشمنان ایجاد کردند که این مکتب خود مقدمه‌ای برای ظهور است.

معظم‌له با تأکید بر تداوم مکتب حضرت سیدالشهدا(ع)ادامه داد: هر چه بر تقویت این مکتب تلاش کنیم قطعاً شاهد نابودی استکبار جهانی خواهیم بود.

حضرت آیت ‌الله العظمی نوری همدانی بیان کردند: زمان‌شناسی یکی از راه‌های دشمن‌شناسی است، هر موقع توانسته‌ایم در شناخت دشمن درست عمل کنیم  قدم‌های مؤثری در مقابل آن‌ها برداشتیم.

ایشان با بیان اینکه ارتش پشتیبان نظام، انقلاب و جامعه اسلامی است، خاطرنشان کرد: ایمان، تقوا، تکیه و توکل به خدا و خودباوری و تکیه ‌بر معنویت از جمله خصوصیات مهمی است که ارتش جمهوری اسلامی از آن برخوردار است.